Klubélmény

Klubélmény

Személyre szabott szolgáltatásainkkal odafigyelünk vendégeink egyéni igényeire, hogy minél otthonosabb és motiválóbb környezetet biztosíthassunk testi és lelki feltöltődésükhöz. Az igazán barátságos és családias klubhangulat megteremtése érdekében, személy szerint ismerjük és gondoskodunk róluk

Komplexitás

Komplexitás

Három különböző, exkluzívan kialakított szinten, a legkülönfélébb szolgáltatásokat kínáljuk vendégeinknek. Legyen szó úszásoktatásról, személyi edzésről, jógáról, csoportos vagy fitness termi edzésekről vagy  akár kikapcsolódásról

Családias légkör

Családias légkör

Szolgáltatásaink és óratípusaink sokszínűségének köszönhetően, nálunk mindenki megtalálja a korosztályának és céljainak megfelelő mozgásformát. Akár egyedül, akár társaságban vagy családjával, gyermekeivel szeretne aktívan feltöltődni, relaxálni

Egyediség

Egyediség

Egyedülálló infrastruktúránknak köszönhetően, széles és változatos szolgáltatási palettával rendelkezünk, megannyi mozgásformával, feltöltő és rehabilitációs programokkal várjuk vendégeinket

Egészségtudatosság

Egészségtudatosság

Számunkra vendégeink egészsége az első! Szolgáltatásainkkal, tanácsainkkal, gépparkunkkal, Sun Palace Bar kínálatával mindig az egészségtudatos, fokozatos és sérülésmentes fejlődést támogatjuk, hogy vendégeink kompromisszumok nélkül érhessék el kitűzött céljaikat

Szakértői hozzáállás

Szakértői hozzáállás

Csapatunk minden egyes tagját minőségi szolgáltatás nyújtása és szakértői hozzáállás jellemez. Legyen szó szárazföldi vagy vízi edzésekről, relaxációs programokról vagy akár a tisztaság és higiénia fenntartásáról

Csoportos óráink

Órarend

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07.00 - 07.30
12.0 program (új)
Tóth Máté
07.00
08.30
Zártkörú óra
12.0 program (új)
Tóth Máté
07.00
08.30
Zártkörú óra
Napindító jóga
Szigeti Blanka
07.00
08.00
07.30 - 08.00
08.00 - 08.30
Alakformáló
Csányi István
08.00
09.00
Alakformáló
Csányi István
08.00
09.00
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
Intervall workout (új)
Szabó Krisztina
09.00
10.00
Intervall workout (új)
Szabó Krisztina
09.00
10.00
Gerinctréning
Simon Laura
09.00
10.00
Pump
Tóth Richárd
09.00
10.00
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
Funkcionális köredzés
Tóth Máté
10.00
11.30
bodyART (új)
Szabó Szamanta
10.00
11.00
Box aerobik (új)
Szeitl Brigitta
10.00
11.00
bodyART (új)
Szabó Szamanta
10.00
11.00
Body&Ball
Tóth Tímea
10.00
11.00
Funkcionális köredzés
Tóth Máté
10.00
11.30
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
Gerinctréning
Simon Laura
17.00
18.00
Alakformáló
Csányi István
17.00
18.00
Alakformáló
Csányi István
17.00
18.00
Alakformáló
Simon Laura
17.00
18.00
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
Pump
Tóth Tímea
18.00
19.00
Pilates
Sziráki Katalin
18.00
19.00
Pump
Tóth Tímea
18.00
19.00
Pilates
Szabó Szamanta
18.00
19.00
Dinamikus jóga
Szigeti Blanka
18.00
19.30
Gerinctréning
Simon Laura
18.00
19.00
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
Body&Ball
Tóth Tímea
19.00
20.00
Köredzés
Csányi István
19.00
20.00
bodyART
Erdélyi Krisztina
19.00
20.00
Funkcionális köredzés
Tóth Máté
19.00
20.30
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
Funkcionális köredzés
Tóth Máté
20.00
21.30
Dinamikus jóga
Szigeti Blanka
20.00
21.30
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30

Hétfő

  • Alakformáló Csányi István
    08.00 - 09.00
  • Funkcionális köredzés Tóth Máté
    10.00 - 11.30
  • Gerinctréning Simon Laura
    17.00 - 18.00
  • Pump Tóth Tímea
    18.00 - 19.00
  • Body&Ball Tóth Tímea
    19.00 - 20.00
  • Funkcionális köredzés Tóth Máté
    20.00 - 21.30

Kedd

  • 12.0 program (új) Tóth Máté
    07.00 - 08.30
  • Intervall workout (új) Szabó Krisztina
    09.00 - 10.00
  • bodyART (új) Szabó Szamanta
    10.00 - 11.00
  • Alakformáló Csányi István
    17.00 - 18.00
  • Pilates Sziráki Katalin
    18.00 - 19.00
  • Köredzés Csányi István
    19.00 - 20.00

Szerda

  • Alakformáló Csányi István
    08.00 - 09.00
  • Box aerobik (új) Szeitl Brigitta
    10.00 - 11.00
  • Pump Tóth Tímea
    18.00 - 19.00
  • bodyART Erdélyi Krisztina
    19.00 - 20.00
  • Dinamikus jóga Szigeti Blanka
    20.00 - 21.30

Csütörtök

  • 12.0 program (új) Tóth Máté
    07.00 - 08.30
  • Intervall workout (új) Szabó Krisztina
    09.00 - 10.00
  • bodyART (új) Szabó Szamanta
    10.00 - 11.00
  • Pilates Szabó Szamanta
    18.00 - 19.00
  • Funkcionális köredzés Tóth Máté
    19.00 - 20.30

Péntek

  • Napindító jóga Szigeti Blanka
    07.00 - 08.00
  • Body&Ball Tóth Tímea
    10.00 - 11.00
  • Alakformáló Csányi István
    17.00 - 18.00
  • Dinamikus jóga Szigeti Blanka
    18.00 - 19.30

Szombat

  • Gerinctréning Simon Laura
    09.00 - 10.00
  • Funkcionális köredzés Tóth Máté
    10.00 - 11.30

Vasárnap

  • Pump Tóth Richárd
    09.00 - 10.00
  • Alakformáló Simon Laura
    17.00 - 18.00
  • Gerinctréning Simon Laura
    18.00 - 19.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07.00 - 07.30
12.0 program (új)
Tóth Máté
07.00
08.30
Zártkörú óra
12.0 program (új)
Tóth Máté
07.00
08.30
Zártkörú óra
07.30 - 08.00
08.00 - 08.30

Kedd

  • 12.0 program (új) Tóth Máté
    07.00 - 08.30

Csütörtök

  • 12.0 program (új) Tóth Máté
    07.00 - 08.30
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
17.00 - 17.30
Alakformáló
Simon Laura
17.00
18.00
17.30 - 18.00

Vasárnap

  • Alakformáló Simon Laura
    17.00 - 18.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
08.00 - 08.30
Alakformáló
Csányi István
08.00
09.00
Alakformáló
Csányi István
08.00
09.00
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
Alakformáló
Csányi István
17.00
18.00
Alakformáló
Csányi István
17.00
18.00
17.30 - 18.00

Hétfő

  • Alakformáló Csányi István
    08.00 - 09.00

Kedd

  • Alakformáló Csányi István
    17.00 - 18.00

Szerda

  • Alakformáló Csányi István
    08.00 - 09.00

Péntek

  • Alakformáló Csányi István
    17.00 - 18.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
10.00 - 10.30
Funkcionális köredzés
Tóth Máté
10.00
11.30
Funkcionális köredzés
Tóth Máté
10.00
11.30
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
Funkcionális köredzés
Tóth Máté
19.00
20.30
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
Funkcionális köredzés
Tóth Máté
20.00
21.30
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30

Hétfő

  • Funkcionális köredzés Tóth Máté
    10.00 - 11.30
  • Funkcionális köredzés Tóth Máté
    20.00 - 21.30

Csütörtök

  • Funkcionális köredzés Tóth Máté
    19.00 - 20.30

Szombat

  • Funkcionális köredzés Tóth Máté
    10.00 - 11.30
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07.00 - 07.30
Napindító jóga
Szigeti Blanka
07.00
08.00
07.30 - 08.00

Péntek

  • Napindító jóga Szigeti Blanka
    07.00 - 08.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
09.00 - 09.30
Intervall workout (új)
Szabó Krisztina
09.00
10.00
Intervall workout (új)
Szabó Krisztina
09.00
10.00
09.30 - 10.00

Kedd

  • Intervall workout (új) Szabó Krisztina
    09.00 - 10.00

Csütörtök

  • Intervall workout (új) Szabó Krisztina
    09.00 - 10.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
10.00 - 10.30
bodyART (új)
Szabó Szamanta
10.00
11.00
bodyART (új)
Szabó Szamanta
10.00
11.00
10.30 - 11.00

Kedd

  • bodyART (új) Szabó Szamanta
    10.00 - 11.00

Csütörtök

  • bodyART (új) Szabó Szamanta
    10.00 - 11.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
19.00 - 19.30
bodyART
Erdélyi Krisztina
19.00
20.00
19.30 - 20.00

Szerda

  • bodyART Erdélyi Krisztina
    19.00 - 20.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
10.00 - 10.30
Box aerobik (új)
Szeitl Brigitta
10.00
11.00
10.30 - 11.00

Szerda

  • Box aerobik (új) Szeitl Brigitta
    10.00 - 11.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
10.00 - 10.30
Body&Ball
Tóth Tímea
10.00
11.00
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
Body&Ball
Tóth Tímea
19.00
20.00
19.30 - 20.00

Hétfő

  • Body&Ball Tóth Tímea
    19.00 - 20.00

Péntek

  • Body&Ball Tóth Tímea
    10.00 - 11.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
09.00 - 09.30
Gerinctréning
Simon Laura
09.00
10.00
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
Gerinctréning
Simon Laura
17.00
18.00
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
Gerinctréning
Simon Laura
18.00
19.00
18.30 - 19.00

Hétfő

  • Gerinctréning Simon Laura
    17.00 - 18.00

Szombat

  • Gerinctréning Simon Laura
    09.00 - 10.00

Vasárnap

  • Gerinctréning Simon Laura
    18.00 - 19.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
09.00 - 09.30
Pump
Tóth Richárd
09.00
10.00
09.30 - 10.00

Vasárnap

  • Pump Tóth Richárd
    09.00 - 10.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
18.00 - 18.30
Pump
Tóth Tímea
18.00
19.00
Pump
Tóth Tímea
18.00
19.00
18.30 - 19.00

Hétfő

  • Pump Tóth Tímea
    18.00 - 19.00

Szerda

  • Pump Tóth Tímea
    18.00 - 19.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
18.00 - 18.30
Pilates
Szabó Szamanta
18.00
19.00
18.30 - 19.00

Csütörtök

  • Pilates Szabó Szamanta
    18.00 - 19.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
18.00 - 18.30
Pilates
Sziráki Katalin
18.00
19.00
18.30 - 19.00

Kedd

  • Pilates Sziráki Katalin
    18.00 - 19.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
19.00 - 19.30
Köredzés
Csányi István
19.00
20.00
19.30 - 20.00

Kedd

  • Köredzés Csányi István
    19.00 - 20.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
18.00 - 18.30
Dinamikus jóga
Szigeti Blanka
18.00
19.30
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
Dinamikus jóga
Szigeti Blanka
20.00
21.30
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30

Szerda

  • Dinamikus jóga Szigeti Blanka
    20.00 - 21.30

Péntek

  • Dinamikus jóga Szigeti Blanka
    18.00 - 19.30
No events available!
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07.00 - 07.30
Napindító jóga
Szigeti Blanka
07.00
08.00
Napindító jóga
Szigeti Blanka
07.00
08.00
07.30 - 08.00
08.00 - 08.30
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
Box aerobik (új)
Szeitl Brigitta
09.00
10.00
TRX
Szemethy Márk
09.00
10.00
TRX
Szemethy Márk
09.00
10.00
Zsírégető
Szeitl Brigitta
09.00
10.00
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
Funkcionális köredzés
Tóth Máté
10.00
11.30
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
Crosskid (új)
Tóth Máté
16.30
17.30
Gyerek aerobik (új)
Szeitl Brigitta
16.30
17.30
Crosskid (új)
Tóth Máté
16.30
17.30
Gyerek aerobik (új)
Szeitl Brigitta
16.30
17.30
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
Tbell (új)
Tóth Máté
18.00
19.00
TRX
Szemethy Márk
18.00
19.00
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
TRX
Szemethy Márk
19.00
20.00
BOX
Petrányi Zoltán
19.00
20.00
Core
Tóth Timea
19.00
19.30
TRX
Szemethy Márk
19.00
20.00
19.30 - 20.00
Mobility & stretching (új)
Tóth Máté
19.30
20.30
20.00 - 20.30

Hétfő

  • Napindító jóga Szigeti Blanka
    07.00 - 08.00
  • Box aerobik (új) Szeitl Brigitta
    09.00 - 10.00
  • Crosskid (új) Tóth Máté
    16.30 - 17.30
  • TRX Szemethy Márk
    19.00 - 20.00

Kedd

  • TRX Szemethy Márk
    09.00 - 10.00
  • Gyerek aerobik (új) Szeitl Brigitta
    16.30 - 17.30
  • Tbell (új) Tóth Máté
    18.00 - 19.00
  • BOX Petrányi Zoltán
    19.00 - 20.00

Szerda

  • Napindító jóga Szigeti Blanka
    07.00 - 08.00
  • Crosskid (új) Tóth Máté
    16.30 - 17.30
  • TRX Szemethy Márk
    18.00 - 19.00
  • Core Tóth Timea
    19.00 - 19.30
  • Mobility & stretching (új) Tóth Máté
    19.30 - 20.30

Csütörtök

  • TRX Szemethy Márk
    09.00 - 10.00
  • Gyerek aerobik (új) Szeitl Brigitta
    16.30 - 17.30

Péntek

  • Funkcionális köredzés Tóth Máté
    10.00 - 11.30
  • TRX Szemethy Márk
    19.00 - 20.00

Szombat

  • Zsírégető Szeitl Brigitta
    09.00 - 10.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07.00 - 07.30
Napindító jóga
Szigeti Blanka
07.00
08.00
Napindító jóga
Szigeti Blanka
07.00
08.00
07.30 - 08.00

Hétfő

  • Napindító jóga Szigeti Blanka
    07.00 - 08.00

Szerda

  • Napindító jóga Szigeti Blanka
    07.00 - 08.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
19.00 - 19.30
Core
Tóth Timea
19.00
19.30
19.30 - 20.00
Mobility & stretching (új)
Tóth Máté
19.30
20.30
20.00 - 20.30

Szerda

  • Core Tóth Timea
    19.00 - 19.30
  • Mobility & stretching (új) Tóth Máté
    19.30 - 20.30
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
09.00 - 09.30
Box aerobik (új)
Szeitl Brigitta
09.00
10.00
Zsírégető
Szeitl Brigitta
09.00
10.00
09.30 - 10.00

Hétfő

  • Box aerobik (új) Szeitl Brigitta
    09.00 - 10.00

Szombat

  • Zsírégető Szeitl Brigitta
    09.00 - 10.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
09.00 - 09.30
TRX
Szemethy Márk
09.00
10.00
TRX
Szemethy Márk
09.00
10.00
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
Funkcionális köredzés
Tóth Máté
10.00
11.30
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
Tbell (új)
Tóth Máté
18.00
19.00
TRX
Szemethy Márk
18.00
19.00
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
TRX
Szemethy Márk
19.00
20.00
BOX
Petrányi Zoltán
19.00
20.00
TRX
Szemethy Márk
19.00
20.00
19.30 - 20.00

Hétfő

  • TRX Szemethy Márk
    19.00 - 20.00

Kedd

  • TRX Szemethy Márk
    09.00 - 10.00
  • Tbell (új) Tóth Máté
    18.00 - 19.00
  • BOX Petrányi Zoltán
    19.00 - 20.00

Szerda

  • TRX Szemethy Márk
    18.00 - 19.00

Csütörtök

  • TRX Szemethy Márk
    09.00 - 10.00

Péntek

  • Funkcionális köredzés Tóth Máté
    10.00 - 11.30
  • TRX Szemethy Márk
    19.00 - 20.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
16.30 - 17.00
Crosskid (új)
Tóth Máté
16.30
17.30
Gyerek aerobik (új)
Szeitl Brigitta
16.30
17.30
Crosskid (új)
Tóth Máté
16.30
17.30
Gyerek aerobik (új)
Szeitl Brigitta
16.30
17.30
17.00 - 17.30

Hétfő

  • Crosskid (új) Tóth Máté
    16.30 - 17.30

Kedd

  • Gyerek aerobik (új) Szeitl Brigitta
    16.30 - 17.30

Szerda

  • Crosskid (új) Tóth Máté
    16.30 - 17.30

Csütörtök

  • Gyerek aerobik (új) Szeitl Brigitta
    16.30 - 17.30
No events available!
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07.00 - 07.30
Gerinctréning
Erdélyi Krisztina
07.00
08.00
Pilates
Tóth Anita
07.00
08.00
Gerinctréning
Erdélyi Krisztina
07.00
08.00
07.30 - 08.00
08.00 - 08.30
Stretching
Erdélyi Krisztina
08.00
09.00
Meditáció
Erdélyi Krisztina
08.00
09.00
Gerinctréning
Erdélyi Krisztina
08.00
09.00
Meditáció
Erdélyi Krisztina
08.00
09.00
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
Dance
Csányi István
09.00
10.00
Latin dance training
Erdélyi Krisztina
09.00
10.00
Zumba
Erdélyi Krisztina
09.00
10.00
Stretching
Erdélyi Krisztina
09.00
10.00
Latin dance training
Erdélyi Krisztina
09.00
10.30
Video cycling
Szalai Zsolt
09.00
10.30
Pilates
Tóth Anita
09.00
10.00
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
Pilates
Szabó Szamanta
10.00
11.00
Hatha jóga
Füzesy Tímea
10.00
11.30
Gerincjóga
Kovács Veronika
10.00
11.30
Hatha jóga
Füzesy Tímea
10.00
11.30
Gerincjóga
Kovács Veronika
10.00
11.30
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
Gerincjóga
Kovács Veronika
11.00
12.30
Hatha jóga
Szigeti Blanka
11.00
12.30
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
Dinamikus jóga
Szigeti Blanka
16.30
18.00
Dinamikus jóga
Szigeti Blanka
16.30
18.00
17.00 - 17.30
Gerinctréning
Erdélyi Krisztina
17.00
18.00
Steel box (új)
Sebestyén Krisztián
17.00
18.00
17.30 - 18.00
deepWORK & bodyART (új)
Erdélyi Krisztina
17.30
19.00
18.00 - 18.30
Dance
Csányi István
18.00
19.00
Latin dance training
Erdélyi Krisztina
18.00
19.00
Modern tánc
Csányi István
18.00
19.00
Dance
Csányi István
18.00
19.00
Alakformáló
Sebestyén Krisztián
18.00
19.00
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
Video cycling
Szalai Zsolt
19.00
20.30
Video cycling
Szalai Zsolt
19.00
20.30
Video cycling
Szalai Zsolt
19.00
20.30
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30

Hétfő

  • Gerinctréning Erdélyi Krisztina
    07.00 - 08.00
  • Dance Csányi István
    09.00 - 10.00
  • Pilates Szabó Szamanta
    10.00 - 11.00
  • Gerincjóga Kovács Veronika
    11.00 - 12.30
  • deepWORK & bodyART (új) Erdélyi Krisztina
    17.30 - 19.00
  • Video cycling Szalai Zsolt
    19.00 - 20.30

Kedd

  • Stretching Erdélyi Krisztina
    08.00 - 09.00
  • Latin dance training Erdélyi Krisztina
    09.00 - 10.00
  • Hatha jóga Füzesy Tímea
    10.00 - 11.30
  • Dinamikus jóga Szigeti Blanka
    16.30 - 18.00
  • Dance Csányi István
    18.00 - 19.00

Szerda

  • Pilates Tóth Anita
    07.00 - 08.00
  • Meditáció Erdélyi Krisztina
    08.00 - 09.00
  • Zumba Erdélyi Krisztina
    09.00 - 10.00
  • Gerincjóga Kovács Veronika
    10.00 - 11.30
  • Gerinctréning Erdélyi Krisztina
    17.00 - 18.00
  • Latin dance training Erdélyi Krisztina
    18.00 - 19.00
  • Video cycling Szalai Zsolt
    19.00 - 20.30

Csütörtök

  • Gerinctréning Erdélyi Krisztina
    08.00 - 09.00
  • Stretching Erdélyi Krisztina
    09.00 - 10.00
  • Hatha jóga Füzesy Tímea
    10.00 - 11.30
  • Dinamikus jóga Szigeti Blanka
    16.30 - 18.00
  • Modern tánc Csányi István
    18.00 - 19.00

Péntek

  • Gerinctréning Erdélyi Krisztina
    07.00 - 08.00
  • Meditáció Erdélyi Krisztina
    08.00 - 09.00
  • Latin dance training Erdélyi Krisztina
    09.00 - 10.30
  • Dance Csányi István
    18.00 - 19.00
  • Video cycling Szalai Zsolt
    19.00 - 20.30

Szombat

  • Video cycling Szalai Zsolt
    09.00 - 10.30
  • Hatha jóga Szigeti Blanka
    11.00 - 12.30
  • Steel box (új) Sebestyén Krisztián
    17.00 - 18.00
  • Alakformáló Sebestyén Krisztián
    18.00 - 19.00

Vasárnap

  • Pilates Tóth Anita
    09.00 - 10.00
  • Gerincjóga Kovács Veronika
    10.00 - 11.30
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
08.00 - 08.30
Meditáció
Erdélyi Krisztina
08.00
09.00
Meditáció
Erdélyi Krisztina
08.00
09.00
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
Hatha jóga
Füzesy Tímea
10.00
11.30
Hatha jóga
Füzesy Tímea
10.00
11.30
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
Hatha jóga
Szigeti Blanka
11.00
12.30
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
Dinamikus jóga
Szigeti Blanka
16.30
18.00
Dinamikus jóga
Szigeti Blanka
16.30
18.00
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00

Kedd

  • Hatha jóga Füzesy Tímea
    10.00 - 11.30
  • Dinamikus jóga Szigeti Blanka
    16.30 - 18.00

Szerda

  • Meditáció Erdélyi Krisztina
    08.00 - 09.00

Csütörtök

  • Hatha jóga Füzesy Tímea
    10.00 - 11.30
  • Dinamikus jóga Szigeti Blanka
    16.30 - 18.00

Péntek

  • Meditáció Erdélyi Krisztina
    08.00 - 09.00

Szombat

  • Hatha jóga Szigeti Blanka
    11.00 - 12.30
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07.00 - 07.30
Gerinctréning
Erdélyi Krisztina
07.00
08.00
Pilates
Tóth Anita
07.00
08.00
Gerinctréning
Erdélyi Krisztina
07.00
08.00
07.30 - 08.00
08.00 - 08.30
Stretching
Erdélyi Krisztina
08.00
09.00
Gerinctréning
Erdélyi Krisztina
08.00
09.00
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
Stretching
Erdélyi Krisztina
09.00
10.00
Pilates
Tóth Anita
09.00
10.00
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
Pilates
Szabó Szamanta
10.00
11.00
Gerincjóga
Kovács Veronika
10.00
11.30
Gerincjóga
Kovács Veronika
10.00
11.30
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
Gerincjóga
Kovács Veronika
11.00
12.30
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
Gerinctréning
Erdélyi Krisztina
17.00
18.00
17.30 - 18.00

Hétfő

  • Gerinctréning Erdélyi Krisztina
    07.00 - 08.00
  • Pilates Szabó Szamanta
    10.00 - 11.00
  • Gerincjóga Kovács Veronika
    11.00 - 12.30

Kedd

  • Stretching Erdélyi Krisztina
    08.00 - 09.00

Szerda

  • Pilates Tóth Anita
    07.00 - 08.00
  • Gerincjóga Kovács Veronika
    10.00 - 11.30
  • Gerinctréning Erdélyi Krisztina
    17.00 - 18.00

Csütörtök

  • Gerinctréning Erdélyi Krisztina
    08.00 - 09.00
  • Stretching Erdélyi Krisztina
    09.00 - 10.00

Péntek

  • Gerinctréning Erdélyi Krisztina
    07.00 - 08.00

Vasárnap

  • Pilates Tóth Anita
    09.00 - 10.00
  • Gerincjóga Kovács Veronika
    10.00 - 11.30
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
09.00 - 09.30
Dance
Csányi István
09.00
10.00
Latin dance training
Erdélyi Krisztina
09.00
10.00
Zumba
Erdélyi Krisztina
09.00
10.00
Latin dance training
Erdélyi Krisztina
09.00
10.30
Video cycling
Szalai Zsolt
09.00
10.30
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
Steel box (új)
Sebestyén Krisztián
17.00
18.00
17.30 - 18.00
deepWORK & bodyART (új)
Erdélyi Krisztina
17.30
19.00
18.00 - 18.30
Dance
Csányi István
18.00
19.00
Latin dance training
Erdélyi Krisztina
18.00
19.00
Modern tánc
Csányi István
18.00
19.00
Dance
Csányi István
18.00
19.00
Alakformáló
Sebestyén Krisztián
18.00
19.00
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
Video cycling
Szalai Zsolt
19.00
20.30
Video cycling
Szalai Zsolt
19.00
20.30
Video cycling
Szalai Zsolt
19.00
20.30
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30

Hétfő

  • Dance Csányi István
    09.00 - 10.00
  • deepWORK & bodyART (új) Erdélyi Krisztina
    17.30 - 19.00
  • Video cycling Szalai Zsolt
    19.00 - 20.30

Kedd

  • Latin dance training Erdélyi Krisztina
    09.00 - 10.00
  • Dance Csányi István
    18.00 - 19.00

Szerda

  • Zumba Erdélyi Krisztina
    09.00 - 10.00
  • Latin dance training Erdélyi Krisztina
    18.00 - 19.00
  • Video cycling Szalai Zsolt
    19.00 - 20.30

Csütörtök

  • Modern tánc Csányi István
    18.00 - 19.00

Péntek

  • Latin dance training Erdélyi Krisztina
    09.00 - 10.30
  • Dance Csányi István
    18.00 - 19.00
  • Video cycling Szalai Zsolt
    19.00 - 20.30

Szombat

  • Video cycling Szalai Zsolt
    09.00 - 10.30
  • Steel box (új) Sebestyén Krisztián
    17.00 - 18.00
  • Alakformáló Sebestyén Krisztián
    18.00 - 19.00
No events available in erosito-workout-programok-spirit category!
No events available!
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07.00 - 07.30
Aquafitness
Erdélyi Krisztina
07.00
08.00
AquaXtreme (új)
Erdélyi Krisztina
07.00
08.00
Aquafitness
Erdélyi Krisztina
07.00
08.00
07.30 - 08.00
08.00 - 08.30
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
Aquafitness
Szeitl Brigitta
10.00
11.00
Aquafitness
Tóth Richárd
10.00
11.00
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
Aquafitness
Erdélyi Krisztina
11.00
12.00
Aquafitness
Erdélyi Krisztina
11.00
12.00
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
18.30 - 19.00
Aquafitness
Simon Laura
18.30
19.30
19.00 - 19.30
Aquafitness
Csányi István
19.00
20.00
19.30 - 20.00

Hétfő

  • Aquafitness Simon Laura
    18.30 - 19.30

Kedd

  • Aquafitness Erdélyi Krisztina
    07.00 - 08.00

Szerda

  • AquaXtreme (új) Erdélyi Krisztina
    07.00 - 08.00
  • Aquafitness Erdélyi Krisztina
    11.00 - 12.00

Csütörtök

  • Aquafitness Erdélyi Krisztina
    07.00 - 08.00
  • Aquafitness Csányi István
    19.00 - 20.00

Péntek

  • Aquafitness Erdélyi Krisztina
    11.00 - 12.00

Szombat

  • Aquafitness Szeitl Brigitta
    10.00 - 11.00

Vasárnap

  • Aquafitness Tóth Richárd
    10.00 - 11.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07.00 - 07.30
Aquafitness
Erdélyi Krisztina
07.00
08.00
AquaXtreme (új)
Erdélyi Krisztina
07.00
08.00
Aquafitness
Erdélyi Krisztina
07.00
08.00
07.30 - 08.00
08.00 - 08.30
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
Aquafitness
Szeitl Brigitta
10.00
11.00
Aquafitness
Tóth Richárd
10.00
11.00
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
Aquafitness
Erdélyi Krisztina
11.00
12.00
Aquafitness
Erdélyi Krisztina
11.00
12.00
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
18.30 - 19.00
Aquafitness
Simon Laura
18.30
19.30
19.00 - 19.30
Aquafitness
Csányi István
19.00
20.00
19.30 - 20.00

Hétfő

  • Aquafitness Simon Laura
    18.30 - 19.30

Kedd

  • Aquafitness Erdélyi Krisztina
    07.00 - 08.00

Szerda

  • AquaXtreme (új) Erdélyi Krisztina
    07.00 - 08.00
  • Aquafitness Erdélyi Krisztina
    11.00 - 12.00

Csütörtök

  • Aquafitness Erdélyi Krisztina
    07.00 - 08.00
  • Aquafitness Csányi István
    19.00 - 20.00

Péntek

  • Aquafitness Erdélyi Krisztina
    11.00 - 12.00

Szombat

  • Aquafitness Szeitl Brigitta
    10.00 - 11.00

Vasárnap

  • Aquafitness Tóth Richárd
    10.00 - 11.00
No events available!
0
Klubtagjaink száma
0
Leadott kilók száma
0
Mosolyaink száma
0
Óratípusaink száma