Órarend

Órarend

Medencefoglaltságunk megtekintéséhez kattintson ide!

2018.01.02-től 2018.06.04.-ig érvényes csoportos órarend

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07.00 - 07.30
Napindító jóga
Szigeti Blanka
07.00
08.00
Napindító jóga
Szigeti Blanka
07.00
08.00
Napindító jóga
Szigeti Blanka
07.00
08.00
07.30 - 08.00
08.00 - 08.30
BodyShape
Csányi István
08.00
09.00
Zsírégető
Csányi István
08.00
09.00
BodyShape
Erdélyi Krisztina
08.00
09.00
Zsírégető
Csányi István
08.00
09.00
Gerinctréning
Erdélyi Krisztina
08.00
09.00
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
Dance
Csányi István
09.00
10.00
Latin Dance Training
Erdélyi Krisztina
09.00
10.00
Zumba
Erdélyi Krisztina
09.00
10.00
Dance
Csányi István
09.00
10.00
Latin Dance Training
Erdélyi Krisztina
09.00
10.30
CrossPump
Tóth Richárd
09.00
10.00
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
Funkcionális köredzés
Tóth Máté
10.00
11.00
Köredzés
Szabó Krisztina
10.00
11.00
AeroBox
Szeitl Brigitta
10.00
11.00
Köredzés
Szabó Krisztina
10.00
11.00
Funkcionális köredzés
Tóth Máté
10.00
11.30
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
Modern tánc
Csányi István
16.30
18.00
17.00 - 17.30
BodyShape
Csányi István
17.00
18.00
Zsírégető
Csányi István
17.00
18.00
BodyShape
Csányi István
17.00
18.00
Zsírégető
Csányi István
17.00
18.00
BodyShape
Tóth Richárd
17.00
18.00
BodyShape
Simon Laura
17.00
18.00
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
Pump
Tóth Tímea
18.00
19.00
Dance
Csányi István
18.00
19.00
Pump
Tóth Tímea
18.00
19.00
Dance
Csányi István
18.00
19.00
Dinamikus jóga
Szigeti Blanka
18.00
19.30
Gerinctréning
Simon Laura
18.00
19.00
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
Body&Ball
Tóth Tímea
19.00
20.00
Vinyasza jóga
Szigeti Blanka
19.00
20.30
Dinamikus jóga
Szigeti Blanka
19.00
20.30
Funkcionális köredzés
Tóth Máté
19.00
20.30
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
Funkcionális köredzés
Tóth Máté
20.00
21.00
20.30 - 21.00

Hétfő

  • Napindító jóga Szigeti Blanka
    07.00 - 08.00
  • BodyShape Csányi István
    08.00 - 09.00
  • Dance Csányi István
    09.00 - 10.00
  • Funkcionális köredzés Tóth Máté
    10.00 - 11.00
  • BodyShape Csányi István
    17.00 - 18.00
  • Pump Tóth Tímea
    18.00 - 19.00
  • Body&Ball Tóth Tímea
    19.00 - 20.00
  • Funkcionális köredzés Tóth Máté
    20.00 - 21.00

Kedd

  • Zsírégető Csányi István
    08.00 - 09.00
  • Latin Dance Training Erdélyi Krisztina
    09.00 - 10.00
  • Köredzés Szabó Krisztina
    10.00 - 11.00
  • Zsírégető Csányi István
    17.00 - 18.00
  • Dance Csányi István
    18.00 - 19.00
  • Vinyasza jóga Szigeti Blanka
    19.00 - 20.30

Szerda

  • Napindító jóga Szigeti Blanka
    07.00 - 08.00
  • BodyShape Erdélyi Krisztina
    08.00 - 09.00
  • Zumba Erdélyi Krisztina
    09.00 - 10.00
  • AeroBox Szeitl Brigitta
    10.00 - 11.00
  • BodyShape Csányi István
    17.00 - 18.00
  • Pump Tóth Tímea
    18.00 - 19.00
  • Dinamikus jóga Szigeti Blanka
    19.00 - 20.30

Csütörtök

  • Zsírégető Csányi István
    08.00 - 09.00
  • Dance Csányi István
    09.00 - 10.00
  • Köredzés Szabó Krisztina
    10.00 - 11.00
  • Zsírégető Csányi István
    17.00 - 18.00
  • Dance Csányi István
    18.00 - 19.00
  • Funkcionális köredzés Tóth Máté
    19.00 - 20.30

Péntek

  • Napindító jóga Szigeti Blanka
    07.00 - 08.00
  • Gerinctréning Erdélyi Krisztina
    08.00 - 09.00
  • Latin Dance Training Erdélyi Krisztina
    09.00 - 10.30
  • Modern tánc Csányi István
    16.30 - 18.00
  • Dinamikus jóga Szigeti Blanka
    18.00 - 19.30

Szombat

  • Funkcionális köredzés Tóth Máté
    10.00 - 11.30
  • BodyShape Tóth Richárd
    17.00 - 18.00

Vasárnap

  • CrossPump Tóth Richárd
    09.00 - 10.00
  • BodyShape Simon Laura
    17.00 - 18.00
  • Gerinctréning Simon Laura
    18.00 - 19.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07.00 - 07.30
Napindító jóga
Szigeti Blanka
07.00
08.00
Napindító jóga
Szigeti Blanka
07.00
08.00
Napindító jóga
Szigeti Blanka
07.00
08.00
07.30 - 08.00
08.00 - 08.30
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
Dinamikus jóga
Szigeti Blanka
18.00
19.30
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
Vinyasza jóga
Szigeti Blanka
19.00
20.30
Dinamikus jóga
Szigeti Blanka
19.00
20.30
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30

Hétfő

  • Napindító jóga Szigeti Blanka
    07.00 - 08.00

Kedd

  • Vinyasza jóga Szigeti Blanka
    19.00 - 20.30

Szerda

  • Napindító jóga Szigeti Blanka
    07.00 - 08.00
  • Dinamikus jóga Szigeti Blanka
    19.00 - 20.30

Péntek

  • Napindító jóga Szigeti Blanka
    07.00 - 08.00
  • Dinamikus jóga Szigeti Blanka
    18.00 - 19.30
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
09.00 - 09.30
CrossPump
Tóth Richárd
09.00
10.00
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
Funkcionális köredzés
Tóth Máté
10.00
11.00
Köredzés
Szabó Krisztina
10.00
11.00
Köredzés
Szabó Krisztina
10.00
11.00
Funkcionális köredzés
Tóth Máté
10.00
11.30
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
Pump
Tóth Tímea
18.00
19.00
Pump
Tóth Tímea
18.00
19.00
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
Funkcionális köredzés
Tóth Máté
19.00
20.30
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
Funkcionális köredzés
Tóth Máté
20.00
21.00
20.30 - 21.00

Hétfő

  • Funkcionális köredzés Tóth Máté
    10.00 - 11.00
  • Pump Tóth Tímea
    18.00 - 19.00
  • Funkcionális köredzés Tóth Máté
    20.00 - 21.00

Kedd

  • Köredzés Szabó Krisztina
    10.00 - 11.00

Szerda

  • Pump Tóth Tímea
    18.00 - 19.00

Csütörtök

  • Köredzés Szabó Krisztina
    10.00 - 11.00
  • Funkcionális köredzés Tóth Máté
    19.00 - 20.30

Szombat

  • Funkcionális köredzés Tóth Máté
    10.00 - 11.30

Vasárnap

  • CrossPump Tóth Richárd
    09.00 - 10.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
08.00 - 08.30
BodyShape
Csányi István
08.00
09.00
Zsírégető
Csányi István
08.00
09.00
BodyShape
Erdélyi Krisztina
08.00
09.00
Zsírégető
Csányi István
08.00
09.00
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
Dance
Csányi István
09.00
10.00
Latin Dance Training
Erdélyi Krisztina
09.00
10.00
Zumba
Erdélyi Krisztina
09.00
10.00
Dance
Csányi István
09.00
10.00
Latin Dance Training
Erdélyi Krisztina
09.00
10.30
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
AeroBox
Szeitl Brigitta
10.00
11.00
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
Modern tánc
Csányi István
16.30
18.00
17.00 - 17.30
BodyShape
Csányi István
17.00
18.00
Zsírégető
Csányi István
17.00
18.00
BodyShape
Csányi István
17.00
18.00
Zsírégető
Csányi István
17.00
18.00
BodyShape
Tóth Richárd
17.00
18.00
BodyShape
Simon Laura
17.00
18.00
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
Dance
Csányi István
18.00
19.00
Dance
Csányi István
18.00
19.00
18.30 - 19.00

Hétfő

  • BodyShape Csányi István
    08.00 - 09.00
  • Dance Csányi István
    09.00 - 10.00
  • BodyShape Csányi István
    17.00 - 18.00

Kedd

  • Zsírégető Csányi István
    08.00 - 09.00
  • Latin Dance Training Erdélyi Krisztina
    09.00 - 10.00
  • Zsírégető Csányi István
    17.00 - 18.00
  • Dance Csányi István
    18.00 - 19.00

Szerda

  • BodyShape Erdélyi Krisztina
    08.00 - 09.00
  • Zumba Erdélyi Krisztina
    09.00 - 10.00
  • AeroBox Szeitl Brigitta
    10.00 - 11.00
  • BodyShape Csányi István
    17.00 - 18.00

Csütörtök

  • Zsírégető Csányi István
    08.00 - 09.00
  • Dance Csányi István
    09.00 - 10.00
  • Zsírégető Csányi István
    17.00 - 18.00
  • Dance Csányi István
    18.00 - 19.00

Péntek

  • Latin Dance Training Erdélyi Krisztina
    09.00 - 10.30
  • Modern tánc Csányi István
    16.30 - 18.00

Szombat

  • BodyShape Tóth Richárd
    17.00 - 18.00

Vasárnap

  • BodyShape Simon Laura
    17.00 - 18.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
08.00 - 08.30
Gerinctréning
Erdélyi Krisztina
08.00
09.00
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
Gerinctréning
Simon Laura
18.00
19.00
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
Body&Ball
Tóth Tímea
19.00
20.00
19.30 - 20.00

Hétfő

  • Body&Ball Tóth Tímea
    19.00 - 20.00

Péntek

  • Gerinctréning Erdélyi Krisztina
    08.00 - 09.00

Vasárnap

  • Gerinctréning Simon Laura
    18.00 - 19.00
No events available!
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07.00 - 07.30
TRX
Erdélyi Krisztina
07.00
08.00
07.30 - 08.00
08.00 - 08.30
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
TRX
Szemethy Márk
09.00
10.00
TRX
Szemethy Márk
09.00
10.00
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
Funkcionális köredzés
Tóth Máté
10.00
11.30
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
Latin Dance
Szeitl Brigitta
11.00
12.00
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
CrossKid
Tóth Máté
17.00
18.00
DanceKid
Szeitl Brigitta
17.00
18.00
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
AeroBox
Szeitl Brigitta
18.00
19.00
T-BELL
Tóth Máté
18.00
19.00
BOX
Petrányi Zoltán
18.00
19.00
TRX Basic
Tóth Richárd
18.00
19.00
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
TRX
Szemethy Márk
19.00
20.00
TRX
Szemethy Márk
19.00
20.00
TRX
Szemethy Márk
19.00
20.00
19.30 - 20.00

Hétfő

  • CrossKid Tóth Máté
    17.00 - 18.00
  • AeroBox Szeitl Brigitta
    18.00 - 19.00
  • TRX Szemethy Márk
    19.00 - 20.00

Kedd

  • TRX Szemethy Márk
    09.00 - 10.00
  • T-BELL Tóth Máté
    18.00 - 19.00

Szerda

  • TRX Erdélyi Krisztina
    07.00 - 08.00
  • BOX Petrányi Zoltán
    18.00 - 19.00
  • TRX Szemethy Márk
    19.00 - 20.00

Csütörtök

  • TRX Szemethy Márk
    09.00 - 10.00
  • DanceKid Szeitl Brigitta
    17.00 - 18.00

Péntek

  • Funkcionális köredzés Tóth Máté
    10.00 - 11.30
  • TRX Szemethy Márk
    19.00 - 20.00

Szombat

  • Latin Dance Szeitl Brigitta
    11.00 - 12.00
  • TRX Basic Tóth Richárd
    18.00 - 19.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
11.00 - 11.30
Latin Dance
Szeitl Brigitta
11.00
12.00
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
AeroBox
Szeitl Brigitta
18.00
19.00
18.30 - 19.00

Hétfő

  • AeroBox Szeitl Brigitta
    18.00 - 19.00

Szombat

  • Latin Dance Szeitl Brigitta
    11.00 - 12.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07.00 - 07.30
TRX
Erdélyi Krisztina
07.00
08.00
07.30 - 08.00
08.00 - 08.30
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
TRX
Szemethy Márk
09.00
10.00
TRX
Szemethy Márk
09.00
10.00
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
Funkcionális köredzés
Tóth Máté
10.00
11.30
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
T-BELL
Tóth Máté
18.00
19.00
BOX
Petrányi Zoltán
18.00
19.00
TRX Basic
Tóth Richárd
18.00
19.00
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
TRX
Szemethy Márk
19.00
20.00
TRX
Szemethy Márk
19.00
20.00
TRX
Szemethy Márk
19.00
20.00
19.30 - 20.00

Hétfő

  • TRX Szemethy Márk
    19.00 - 20.00

Kedd

  • TRX Szemethy Márk
    09.00 - 10.00
  • T-BELL Tóth Máté
    18.00 - 19.00

Szerda

  • TRX Erdélyi Krisztina
    07.00 - 08.00
  • BOX Petrányi Zoltán
    18.00 - 19.00
  • TRX Szemethy Márk
    19.00 - 20.00

Csütörtök

  • TRX Szemethy Márk
    09.00 - 10.00

Péntek

  • Funkcionális köredzés Tóth Máté
    10.00 - 11.30
  • TRX Szemethy Márk
    19.00 - 20.00

Szombat

  • TRX Basic Tóth Richárd
    18.00 - 19.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
17.00 - 17.30
CrossKid
Tóth Máté
17.00
18.00
DanceKid
Szeitl Brigitta
17.00
18.00
17.30 - 18.00

Hétfő

  • CrossKid Tóth Máté
    17.00 - 18.00

Csütörtök

  • DanceKid Szeitl Brigitta
    17.00 - 18.00
No events available!
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07.00 - 07.30
Gerinctréning
Erdélyi Krisztina
07.00
08.00
Gerinctréning
Szeitl Brigitta
07.00
08.00
07.30 - 08.00
08.00 - 08.30
bodyART
Szabó Szamanta
08.00
09.00
Stretching
Erdélyi Krisztina
08.00
09.00
Pilates
Szabó Szamanta
08.00
09.00
Gerinctréning
Erdélyi Krisztina
08.00
09.00
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
Jóga
Kovács Veronika
09.00
10.30
Stretching
Erdélyi Krisztina
09.00
10.00
Gerinctréning
Simon Laura
09.00
10.00
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
Gerincjóga
Kovács Veronika
10.00
11.30
Body&Ball
Tóth Tímea
10.00
11.00
Intimfitness
Simon Laura
10.00
11.00
Gerincjóga
Kovács Veronika
10.00
11.30
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
Gerincjóga
Kovács Veronika
11.00
12.30
Jóga
Szirtes Balázs
11.00
12.30
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
Jóga
Szirtes Balázs
16.30
18.00
Jóga
Kovács Veronika
16.30
18.00
17.00 - 17.30
Gerinctréning
Erdélyi Krisztina
17.00
18.00
Gerinctréning
Simon Laura
17.00
18.00
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
deepWORK
Erdélyi Krisztina
18.00
19.00
Pilates
Sziráki Katalin
18.00
19.00
Intimfitness
Simon Laura
18.00
19.00
bodyART
Szabó Szamanta
18.00
19.00
Dance
Csányi István
18.00
19.00
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
Video cycling
Szalai Zsolt
19.00
20.30
Video cycling
Szalai Zsolt
19.00
20.30
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30

Hétfő

  • Gerinctréning Erdélyi Krisztina
    07.00 - 08.00
  • bodyART Szabó Szamanta
    08.00 - 09.00
  • Gerincjóga Kovács Veronika
    11.00 - 12.30
  • Gerinctréning Erdélyi Krisztina
    17.00 - 18.00
  • deepWORK Erdélyi Krisztina
    18.00 - 19.00
  • Video cycling Szalai Zsolt
    19.00 - 20.30

Kedd

  • Stretching Erdélyi Krisztina
    08.00 - 09.00
  • Jóga Kovács Veronika
    09.00 - 10.30
  • Jóga Szirtes Balázs
    16.30 - 18.00
  • Pilates Sziráki Katalin
    18.00 - 19.00

Szerda

  • Gerinctréning Szeitl Brigitta
    07.00 - 08.00
  • Pilates Szabó Szamanta
    08.00 - 09.00
  • Gerincjóga Kovács Veronika
    10.00 - 11.30
  • Gerinctréning Simon Laura
    17.00 - 18.00
  • Intimfitness Simon Laura
    18.00 - 19.00
  • Video cycling Szalai Zsolt
    19.00 - 20.30

Csütörtök

  • Gerinctréning Erdélyi Krisztina
    08.00 - 09.00
  • Stretching Erdélyi Krisztina
    09.00 - 10.00
  • Jóga Kovács Veronika
    16.30 - 18.00
  • bodyART Szabó Szamanta
    18.00 - 19.00

Péntek

  • Body&Ball Tóth Tímea
    10.00 - 11.00
  • Dance Csányi István
    18.00 - 19.00

Szombat

  • Gerinctréning Simon Laura
    09.00 - 10.00
  • Intimfitness Simon Laura
    10.00 - 11.00
  • Jóga Szirtes Balázs
    11.00 - 12.30

Vasárnap

  • Gerincjóga Kovács Veronika
    10.00 - 11.30
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
09.00 - 09.30
Jóga
Kovács Veronika
09.00
10.30
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
Jóga
Szirtes Balázs
11.00
12.30
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
Jóga
Szirtes Balázs
16.30
18.00
Jóga
Kovács Veronika
16.30
18.00
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00

Kedd

  • Jóga Kovács Veronika
    09.00 - 10.30
  • Jóga Szirtes Balázs
    16.30 - 18.00

Csütörtök

  • Jóga Kovács Veronika
    16.30 - 18.00

Szombat

  • Jóga Szirtes Balázs
    11.00 - 12.30
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
18.00 - 18.30
deepWORK
Erdélyi Krisztina
18.00
19.00
Dance
Csányi István
18.00
19.00
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
Video cycling
Szalai Zsolt
19.00
20.30
Video cycling
Szalai Zsolt
19.00
20.30
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30

Hétfő

  • deepWORK Erdélyi Krisztina
    18.00 - 19.00
  • Video cycling Szalai Zsolt
    19.00 - 20.30

Szerda

  • Video cycling Szalai Zsolt
    19.00 - 20.30

Péntek

  • Dance Csányi István
    18.00 - 19.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07.00 - 07.30
Gerinctréning
Erdélyi Krisztina
07.00
08.00
Gerinctréning
Szeitl Brigitta
07.00
08.00
07.30 - 08.00
08.00 - 08.30
bodyART
Szabó Szamanta
08.00
09.00
Stretching
Erdélyi Krisztina
08.00
09.00
Pilates
Szabó Szamanta
08.00
09.00
Gerinctréning
Erdélyi Krisztina
08.00
09.00
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
Stretching
Erdélyi Krisztina
09.00
10.00
Gerinctréning
Simon Laura
09.00
10.00
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
Gerincjóga
Kovács Veronika
10.00
11.30
Body&Ball
Tóth Tímea
10.00
11.00
Intimfitness
Simon Laura
10.00
11.00
Gerincjóga
Kovács Veronika
10.00
11.30
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
Gerincjóga
Kovács Veronika
11.00
12.30
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
Gerinctréning
Erdélyi Krisztina
17.00
18.00
Gerinctréning
Simon Laura
17.00
18.00
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
Pilates
Sziráki Katalin
18.00
19.00
Intimfitness
Simon Laura
18.00
19.00
bodyART
Szabó Szamanta
18.00
19.00
18.30 - 19.00

Hétfő

  • Gerinctréning Erdélyi Krisztina
    07.00 - 08.00
  • bodyART Szabó Szamanta
    08.00 - 09.00
  • Gerincjóga Kovács Veronika
    11.00 - 12.30
  • Gerinctréning Erdélyi Krisztina
    17.00 - 18.00

Kedd

  • Stretching Erdélyi Krisztina
    08.00 - 09.00
  • Pilates Sziráki Katalin
    18.00 - 19.00

Szerda

  • Gerinctréning Szeitl Brigitta
    07.00 - 08.00
  • Pilates Szabó Szamanta
    08.00 - 09.00
  • Gerincjóga Kovács Veronika
    10.00 - 11.30
  • Gerinctréning Simon Laura
    17.00 - 18.00
  • Intimfitness Simon Laura
    18.00 - 19.00

Csütörtök

  • Gerinctréning Erdélyi Krisztina
    08.00 - 09.00
  • Stretching Erdélyi Krisztina
    09.00 - 10.00
  • bodyART Szabó Szamanta
    18.00 - 19.00

Péntek

  • Body&Ball Tóth Tímea
    10.00 - 11.00

Szombat

  • Gerinctréning Simon Laura
    09.00 - 10.00
  • Intimfitness Simon Laura
    10.00 - 11.00

Vasárnap

  • Gerincjóga Kovács Veronika
    10.00 - 11.30
No events available!
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07.00 - 07.30
Aquafitness
Erdélyi Krisztina
07.00
08.00
Aquafitness
Erdélyi Krisztina
07.00
08.00
07.30 - 08.00
08.00 - 08.30
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
Aquafitness
Tóth Richárd
10.00
11.00
AquafitnessKarcsúsító - slim program
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
Aquafitness
Erdélyi Krisztina
11.00
12.00
Aquafitness
Erdélyi Krisztina
11.00
12.00
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
20.30 - 21.00
wrapEventend-orak
20.30
21.00

Hétfő

  • wrapEventend-orak
    20.30 - 21.00

Kedd

  • Aquafitness Erdélyi Krisztina
    07.00 - 08.00

Szerda

  • Aquafitness Erdélyi Krisztina
    11.00 - 12.00

Csütörtök

  • Aquafitness Erdélyi Krisztina
    07.00 - 08.00

Péntek

  • Aquafitness Erdélyi Krisztina
    11.00 - 12.00

Vasárnap

  • Aquafitness Tóth Richárd
    10.00 - 11.00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07.00 - 07.30
Aquafitness
Erdélyi Krisztina
07.00
08.00
Aquafitness
Erdélyi Krisztina
07.00
08.00
07.30 - 08.00
08.00 - 08.30
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
Aquafitness
Tóth Richárd
10.00
11.00
AquafitnessKarcsúsító - slim program
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
Aquafitness
Erdélyi Krisztina
11.00
12.00
Aquafitness
Erdélyi Krisztina
11.00
12.00
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
20.30 - 21.00
wrapEventend-orak
20.30
21.00

Hétfő

  • wrapEventend-orak
    20.30 - 21.00

Kedd

  • Aquafitness Erdélyi Krisztina
    07.00 - 08.00

Szerda

  • Aquafitness Erdélyi Krisztina
    11.00 - 12.00

Csütörtök

  • Aquafitness Erdélyi Krisztina
    07.00 - 08.00

Péntek

  • Aquafitness Erdélyi Krisztina
    11.00 - 12.00

Vasárnap

  • Aquafitness Tóth Richárd
    10.00 - 11.00
No events available!